Jan Konůpek, A. J. Alex,... - Konvolut 9 grafických listů

Různé grafické techniky, od 7x5 cm do 27x38 cm. Většina signována. Všechny rám, sklo.

Pozn.: Některé poškozeny.

80971. Konvolut 9 grafických listů
Dražba ukončena:10.07.2022 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč