Jan Kalous - Žně po Řípem 1974

Olej na sololitu, 60x89 cm. Signováno vlevo dole Jan Kalous. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu autorský štítek.

o autorovi: 1920 – 1976
Malíř. Studoval na ČVUT u prof. Blažíčka, byl totálně nasazen, pak studoval u prof. Landera na UMPRUM v Praze a u J. Baucha na VŠUP v Praze. Věnoval se figurální tvorbě, ale také portrétům a krajinomalbě. Kromě obrazů realizoval i díla pro architekturu.

Jan Kalous
67935. Žně po Řípem 1974
Dražba ukončena:24.10.2021 21:18:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 24.10.2021 21:13:24 468