Jan Jílek - U rybníka

Olej na plátně, 76x96 cm. Signováno vpravo dole Jan Jílek 1945. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

43904. U rybníka
Dražba ukončena:30.04.2020 20:01:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč