Nejdelší strana: 77 cm
Olej na kartonu, 57x72 cm, signováno vpravo dole J. Hudec, Rám.
o autorovi: 1891 – 1960
Malíř, grafik. Studoval na české technice v Praze architekturu, pak na AVU v Praze u J. Loukoty a V. Bukovace. Studijně navštívil Německo, Itálii, Francii. Věnoval se krajinářství a portrétům. V grafice tvořil exlibris, upravoval knihy. Navrhoval také jevištní výpravu. Jeho práce jsou zastoupeny v GHMP.