Jan Goth - Dáma s dopisem

Nejdelší strana: 55 cm

Akvarel, 30x25 cm. Signováno vpravo dole J. Goth 29. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1889 – 1965
Malíř, ilustrátor. Zaměstnáním byl právník a státní úředník, kresbu studoval soukromě u V. Hynaise. Většinu jeho tvorby tvoří knižní ilustrace, vytvářel také akvarely, exlibris, plakáty.

Jan Goth
78255. Dáma s dopisem
Dražba ukončena:15.06.2022 22:30:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč