Nejdelší strana: 55 cm
Akvarel, 30x25 cm. Signováno vpravo dole J. Goth 29. Rám, pasparta, sklo.
o autorovi: 1889 – 1965
Malíř, ilustrátor. Zaměstnáním byl právník a státní úředník, kresbu studoval soukromě u V. Hynaise. Většinu jeho tvorby tvoří knižní ilustrace, vytvářel také akvarely, exlibris, plakáty.