Jan Charles Vondrouš a další - Soubor 4 grafických prací - Pražské motivy

signovány 2x Vondrouš, 1x Müller, 1x nečitelná, 3x paspartováno zaskleno, 1x rám, zaskleno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Jan Charles Vondrouš a další
8672. Soubor 4 grafických prací - Pražské motivy
Dražba ukončena:29.03.2017 19:10:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč