Jan Bohumil Pospíšil

17658. Na pláži

popis: Olej na kartonu, 20x29 cm, signováno vlevo dole Pospíšil B. 33, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1898 - 1968
Narozen v Litoměřicích. Byl žákem prof. Nejedlého na pražské AVU a absolventem UPRUM. Studijní cesty ho zavedly do severní Itálie, Jugoslávie, Polska a do Karpat. Své motivy nacházel hlavně u Divoké Orlice, v Povltaví a na Třeboňsku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

dražba ukončena: 29.03.2018 22:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 29.03.2018 21:10:29 219
500 Kč 24.03.2018 9:22:01 1059