Jan Bedřich Plaček - Zrající obilí

Olej na kartonu, 30x45 cm. Signováno vpravo nahoře Plaček J. B. Rám, sklo.

o autorovi: 1890-1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

307723. Zrající obilí
Dražba ukončena:02.03.2021 20:03:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč