Jan Bedřich Plaček - Žně za Prahou

Olej na kartonu, 35x46 cm. Signováno vpravo dole J. B. Plaček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890-1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

305773. Žně za Prahou
Dražba ukončena:07.08.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč