Jan Bedřich Plaček - Don Quijote

Olej na kartonu, 31x43 cm. Signováno dole uprostřed J.B. Plaček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890-1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

22776. Don Quijote
Dražba ukončena:27.09.2018 21:25:03
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč