Jan Bedřich Plaček - Don Quijote

Olej na plátně, 64x49 cm. Signováno vpravo dole Plaček. Nerámováno.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1890-1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

116119. Don Quijote
Dražba ukončena:12.05.2024 21:29:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč