Jan Bedřich Plaček - Děti v trávě

Tempera, 28x32 cm. Signováno vpravo dole J.B. Plaček. Pasparta.

Pozn.: Pasparta poškozena.

o autorovi: 1890-1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

31351. Děti v trávě
Dražba ukončena:25.04.2019 22:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.04.2019 9:25:16 806