Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole J. Bauch Grafa 1944. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1891 - ? Malíř, rytec. Studoval v ateliéru K. Svolinského. Maloval krajiny, portréty.