Jakub Sajler - Alchymista III

Akryl na lepence, 49x36 cm. Signováno vlevo dole Sajler. Rámováno.

Stav: Bez poškození.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: Grafický designér. Studoval Střední průmyslovou školu grafickou Hellichova v Praze a Vyšší odbornou školu grafickou v Praze.

Jakub Sajler
76112. Alchymista III
Dražba ukončena:27.04.2022 21:00:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč