Jacques Rosseels - Krajina s rybářem

Olej na plátně, 49x64 cm. Signováno vlevo dole J. Rosseels. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1828 – 1912
Belgický malíř.

88738. Krajina s rybářem
Dražba ukončena:25.01.2023 20:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč