J. Vintrová - Konvalinky a pomněnky

Akvarel, 23x31 cm. Signováno vpravo dole J. Vintrová. Datováno vlevo dole 1906. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

J. Vintrová
78186. Konvalinky a pomněnky
Dražba ukončena:15.06.2022 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč