J. Veselý

61604. Tvář ženy

popis: Litografie, 34x33 cm. Značeno vpravo dole J. Veselý 1986. Číslováno 37/100. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo