J. Techl - Dvojspřeží

Olej na plátně, 56x46 cm. Signováno vpravo dole J. Techl. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

J. Techl
27307. Dvojspřeží
Dražba ukončena:31.01.2019 18:41:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč