J. Rybička, J. Rauch - Soubor 4 grafických prací - Z města

Různé grafické techniky, od 18x11 cm do 21x17 cm. 2x signováno v tisku, 2x nesignováno. Všechny rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

J. Rybička, J. Rauch
306130. Soubor 4 grafických prací - Z města
Dražba ukončena:14.09.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.09.2020 10:27:55 5294
500 Kč 05.09.2020 13:34:21 2467