J. Rosengren - Cestou k jezeru

Olej na plátně, 41x33 cm. Signováno vpravo dole J. Rosengren. Rámováno.

J. Rosengren
61927. Cestou k jezeru
Dražba ukončena:11.07.2021 21:22:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč