J. Pokorný - Rožnov pod Radhoštěm

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Pokorný. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

J. Pokorný
46263. Rožnov pod Radhoštěm
Dražba ukončena:24.06.2020 20:46:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč