J. Pergl - Léto v zahradě

Olej na kartonu, 30x40 cm, signováno vpravo dole J. Pergl 20, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

12627. Léto v zahradě
Dražba ukončena:21.09.2017 20:19:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč