J. Graf - Párové obrazy - Plachetnice

Olej na kartonu, 35x26 cm. 1x signováno vlevo dole J. Graf. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

J. Graf
48790. Párové obrazy - Plachetnice
Dražba ukončena:27.08.2020 22:40:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč