Litografie 25/45, 42x30 cm. Monogramováno vpravo dole tužkou a Signováno vzadu s věnováním. Volný list.
Nejdelší strana: 42 cm
o autorovi: 1980
Malířka. Studovala na AVU v Praze kresbu v ateliéru J. Svobodové. Vyjadřuje se nejčastěji kresbou, hlavními tématy jsou pro ni mezilidské, hlavně rodinné vztahy. Její práce jsou součástí sbírek NG Praha, také zahraničních sbírek (Švýcarsko, Slovensko, Hongkong).