Ivana Štenclová - PF 2022

Litografie 25/45, 42x30 cm. Monogramováno vpravo dole tužkou a Signováno vzadu s věnováním. Volný list.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1980
Malířka. Studovala na AVU v Praze kresbu v ateliéru J. Svobodové. Vyjadřuje se nejčastěji kresbou, hlavními tématy jsou pro ni mezilidské, hlavně rodinné vztahy. Její práce jsou součástí sbírek NG Praha, také zahraničních sbírek (Švýcarsko, Slovensko, Hongkong).

108738. PF 2022
Dražba ukončena:07.01.2024 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč