Ivana Blašková - Ch'ien a K'un

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Persefona. Nerámováno.

o autorovi: Umění Ivany Blaškové je nejvíc ovlivněno evropskou malbou 17.–20. století a esoterismem. Studovala dějiny umění na University of Kent v Anglii a nyní si dělá dvouletý kurz astrologie. Převážně zkoumá nové způsoby zobrazování vizuálních metafor esoterických principů tradičními prostředky malby. Zejména astrologie a tarot jsou v její tvorbě vstupem do světa archetypů a mytologie. To reflektuje i její podpis archetypu, s kterým se nejvíc ztotožňuje – Persefona.

Ivana Blašková
59977. Ch'ien a K'un
Dražba ukončena:27.05.2021 19:33:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč