Ivan Tříska

69773. Zátiší I.

popis: Olej na plátně, 33x37 cm. Signováno vpravo dole Třiska. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 5 dnů, 6 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:31:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč