Olej na plátně, 33x37 cm. Signováno vpravo dole Třiska. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1944 Malíř, grafik. Studoval na AVU v Praze u profesorů Čepeláka a Tittelbacha. Věnuje se volné grafice, vytváří exlibris.