Ivan Tříska - Zátiší I.

Olej na plátně, 33x37 cm. Signováno vpravo dole Třiska. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1944
Malíř, grafik. Studoval na AVU v Praze u profesorů Čepeláka a Tittelbacha. Věnuje se volné grafice, vytváří exlibris.

69773. Zátiší I.
Dražba ukončena:05.12.2021 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč