Ivan Bukovský - Tančící

Olej na překližce, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2002. Rámováno.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

113000. Tančící
Dražba ukončena:28.03.2024 21:59:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč