István Príhoda - Akt v ateliéru

Kolorovaný lept, 28x24 cm. Signováno vpravo dole István Príhoda. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

48810. Akt v ateliéru
Dražba ukončena:17.09.2020 22:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč