Írán, 1. pol. 20. století - Koberec

Rozměr: 148x93 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Írán, 1. pol. 20. století
304773. Koberec
Dražba ukončena:11.05.2020 20:22:21
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč