MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Rozměr: 148x93 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Írán, 1. pol. 20. století
304773. Koberec
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
800 Kč
vydraženo za:
2 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 200 Kč
5915
2 100 Kč
237
2 000 Kč
limit (11.05.2020 20:09:10)
5915
1 900 Kč
3147
1 800 Kč
limit (11.05.2020 20:08:00)
5915
1 700 Kč
237
1 600 Kč
limit (11.05.2020 20:07:35)
5915
1 500 Kč
3699
1 400 Kč
5655
1 300 Kč
6749
1 200 Kč
5655
1 100 Kč
6749
1 000 Kč
3398
900 Kč
2710
800 Kč
766