MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
109x152 cm. Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Írán počátek 20. stol.
84540. Koberec
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
3 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 000 Kč
limit (13.10.2022 16:44:48)
11086
2 900 Kč
3953
2 800 Kč
limit (13.10.2022 16:44:44)
11086
2 700 Kč
3953
2 600 Kč
limit (13.10.2022 16:36:08)
11086
2 500 Kč
55
2 400 Kč
limit (13.10.2022 15:04:25)
11086
2 300 Kč
3953
2 200 Kč
limit (13.10.2022 10:27:45)
10751
2 200 Kč
3953
2 100 Kč
limit (13.10.2022 10:27:42)
10751
2 000 Kč
limit (13.10.2022 10:27:41)
3953
1 700 Kč
limit (13.10.2022 10:27:31)
10751
1 600 Kč
3953
1 500 Kč
limit (13.10.2022 9:30:51)
10751
1 400 Kč
55
1 300 Kč
3822
1 200 Kč
10751
1 100 Kč
3516
1 000 Kč
627