Igor Navrotskyi - Vecer z milencom

Nejdelší strana: 85 cm

Olej na plátně, 85x85 cm. Signováno vpravo dole Navrotskyi. Nerámováno.

o autorovi: 1971, Kyjev

116803. Vecer z milencom
Dražba ukončena:12.06.2024 20:35:56
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč