Igor Navrotskyi - Magdalena v ruzoch

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Navrotskyi. Nerámováno.

o autorovi: 1971, Kyjev

114935. Magdalena v ruzoch
Dražba ukončena:28.04.2024 20:35:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč