Igor Navrotskyi - I am looking for you

Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vpravo dole Navrotskyi Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo od autora.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1971, Kyjev

110039. I am looking for you
Dražba ukončena:21.01.2024 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč