Nejdelší strana: 29 cm
Akvarely, 12x17 cm a 14x11 cm. Signovány I. Dürst. 1x rám, sklo.1x volný list.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1814 – 1893 Pražský malíř, krajinář.