Akvarel, 25x18 cm. Signováno vpravo dole I. Dürst 868. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 40 cm
o autorovi: 1814 – 1893 Pražský malíř, krajinář.