Ignác Durst - Azalka a kosatec

Akvarel, 2x 27x15 cm. Signovány vpravo dole Ignác Dürst. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1814 – 1893
Pražský malíř, krajinář.

108187. Azalka a kosatec
Dražba ukončena:27.12.2023 23:03:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč