Václav Hora - Potok pod Rábím

Olej na kartonu, 40x52 cm. Signováno vlevo dole Hora. Rám.

o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1902. Malovat se učil u F. Engelmüllera. Věnoval se převážně krajinomalbě.

Václav Hora
21260. Potok pod Rábím
Dražba ukončena:27.06.2018 21:15:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč