Hlaváček - Pohled na Kostel sv. Mikuláše

Olej na plátně, 50x35 cm. Signováno vlevo dole Hlaváček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Hlaváček
67594. Pohled na Kostel sv. Mikuláše
Dražba ukončena:17.10.2021 21:40:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč