Litografie, 45x64 cm. Limitovaná edice 65/300. Slepotiskové razítko. Signováno vpravo dole v tisku Henri Rousseau. Volný list.
o autorovi: 1844 – 1910 Francouzský naivní malíř, přezdívaný Celník Rousseau.