Helena Galkowska - Zpívající sirény

Gobelín, rozměr: 266x124 cm. datováno 1970 na autorské pečeti.

Pozn.: Mírně poškozeno.

101022. Zpívající sirény
Dražba ukončena:27.08.2023 20:42:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč