Hauska - Zámek v Jindřichově Hradci

Olej na kartonu, 86x 60 cm. Signováno vpravo dole Hauska. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny, karton mírně vyboulen.

Hauska
300539. Zámek v Jindřichově Hradci
Dražba ukončena:04.09.2019 20:24:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč