Hanyk - Zima podle Františka Kavána

Olej na sololitu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Hanyk. Rám.

302048. Zima podle Františka Kavána
Dražba ukončena:09.11.2019 20:15:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.11.2019 17:54:26 4441