Hans Moser - Loďka na horském jezeře

Olej na plátně, 74x101 cm. Signováno vlevo dole H. Moser. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

Hans Moser
20592. Loďka na horském jezeře
Dražba ukončena:31.05.2018 21:35:46
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč