H. Gaigher - Argentinica 1928

Kombinovaná technika, 16x23 cm. Signováno vpravo dole H. Gaigher. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

H. Gaigher
24919. Argentinica 1928
Dražba ukončena:28.11.2018 18:47:53
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč