Guy de Bouthillier - Skalnatá krajina

Akvarel, 49x65 cm. Signováno vpravo dole Bouthillier. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 – 1962
Americký akvarelista francouzsko-kanadského původu.

77413. Skalnatá krajina
Dražba ukončena:26.05.2022 21:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč