Goldscheider - Busta chlapce

Mramor, výška 20 cm. Značeno Goldscheider.

Pozn.: Mírně poškozeno. Kolem roku 1900.

o autorovi: Goldscheider Wien – první vídeňská manufaktura (1885), produkující terakotové, majolikové a porcelánové artefakty, postupně v historizujícím, orientalizujícím, secesním a art deco stylu.

Goldscheider
98697. Busta chlapce
Dražba ukončena:09.07.2023 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč