Mramor, výška 20 cm. Značeno Goldscheider.
Pozn.: Mírně poškozeno. Kolem roku 1900.
o autorovi: Goldscheider Wien – první vídeňská manufaktura (1885), produkující terakotové, majolikové a porcelánové artefakty, postupně v historizujícím, orientalizujícím, secesním a art deco stylu.