Nejdelší strana: 65 cm
Olej na desce, 60x45 cm. Signováno vpravo dole G. A. Šimek 2020. Rámováno.
o autorovi: Malíř autodidakt, absolvoval kurzy kreslení v ZUŠ v Mostě, učil se technice olejomalby podle kanálu youtube. Nejprve maloval krajinky, později přešel k portrétům. V současné době tvoří ve stylu hyperrealismu.