Georg Flegel - následovník - Třešně a karafiáty

Olej na dřevě, 24x18 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Při restaurování v minulém století byla malba opatřena novou vrstvou damarového laku.

o autorovi: 1966 – 1638
Georg Flegel byl moravský německojazyčný malíř manýrismu a baroka, autor mnoha zátiší.

Georg Flegel - následovník
79040. Třešně a karafiáty
Dražba ukončena:30.06.2022 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč