Georg Athanassoff - Soubor 2 prací Bulharsko

Akvarel, 27x20 cm a 28x20 cm. Signováno vpravo dole tužkou G. Athanassoff. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Jedna pasparta mírně poškozena.

Georg Athanassoff
304578. Soubor 2 prací Bulharsko
Dražba ukončena:26.04.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 900 Kč