Gennai - Barové zátiší

Olej na kartonu, 35x27 cm. Signováno vpravo dole Gennai. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Gennai
306070. Barové zátiší
Dražba ukončena:08.09.2020 20:15:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč